Zum Hauptinhalt springen
LANGUAGES:

References

HYLA opinie

Hyla HYLA jest to urządzenie o niezwykłej mocy.
Odkurza tapicerkę i czyści z roztoczy.
Nie umknie jej nawet pyłek najdrobniejszy.
Więc jest to odkurzacz z wszystkich najcenniejszy.
Powietrze jest przy niej jakby morska bryza.
Likwiduje fetor, trzymając go w ryzach.
Gdy dywan odkurzy, z niego się nie kurzy.
Jednym słowem HYLA, ludziom dobrze służy.
Gdyby jeszcze HYLA gotować umiała,
To społeczność męska bardzo by ją chciała.
Bo posprząta wszystko nie kłapiąc jęzorem,
A więc dla płci żeńskiej, mogłaby być wzorem.
Nie słychać jej wcale, że się narobiła,
Że seksu nie będzie, no bo odpoczywa.
I innych nie słychać także jej pretensji.
Po pracy cichutko, to siedzi w kąciku,
Przymiotów więc zatem, Hyla ma bez liku.
My świeżym powietrzem możemy oddychać,
I leżąc za pięknymi latami, możemy powzdychać.
Zakupiłem HYLĘ, głowę przed nią chylę.
Mało prądu czerpie, a ma funkcje wszelkie.
Zbiera kurz i pyły, co niezdrowe były.
Pochłania zapachy nieprzyjemne wszelkie.
Ma do tego zacięcie, przecie bardzo wielkie.
Oczyszcza powietrze i go jonizuje.
A zatem jest sprawna, no i nie próżnuje.
Zbiera pyły wszelkie, na różne alergie.
Jej nie dorównują inne buble wszelkie.
Zgadza się że Hyla jest to sprzęt dość drogi.
Lecz o zdrowie dbać musi też człowiek ubogi.
Bo zdrowie ważniejsze, niż pieniądz jest wszelki.
Gdy się go utraci, to kłopot jest wielki.
Bo wtedy lekarstwa więcej pochłaniają.
I najczęściej wcale już nie uzdrawiają.
Lekarzom się nie opłaca, wcale ludzi leczyć.
I temu co piszę, nie mogą zaprzeczyć.
Wyleczyć chorego, się im nie opłaca.
Ze zdrowego nie płynie, jak z chorego kasa.
Lepiej nie chorować jest więc zatem wcale.
A w tym zaś pomagać może Hyla stale.
Nie jestem bogaczem, lecz HYLĘ kupiłem.
No i jestem pewny, że dobrze zrobiłem.
Bo o zdrowie nie dba, tylko człowiek głupi.
A więc jest wiadomo kto HYLĘ nie kupi.
I kto będzie kasę, potem z niego łupił.
TK

Urządzenie rewelacyjne pod względem konstrukcji - służy zarówno do celów zdrowotnych szczególnie dla dzieci i dorosłych zamieszkujących w środowisku zdegradowanym - z podrażnionymi drogami oddechowymi u dzieci i osób starszych (szczyty płucne). Posiada unikatowe rozwiązanie kształtu konfuzora, co przy tak wysokiej sile ciągu wyciąga roztocza z węzłów dywanowych (wełnianych jak i sztucznych), które dotychczas niszczono środkami chemicznymi powodując zmiany w intensywności kolorów oraz skracano żywotność dywanów. Przy użyciu urządzenia HYLA do czyszczenia dywanów wełnianych i syntetycznych przywraca się puszystość dywanu, oraz do nowego stanu przywraca również intensywność kolorów (mój dywan jest jak nowy). Urządzenie pobiera bardzo mało energii elektrycznej. z szacunkiem Mieczysław z Sosnowca

Mam psa, kota i częstych gości w domu w postaci nastoletniej, towarzyskiej i pełnej życia młodzieży. Wszyscy w/w całymi dniami przemieszczają się pomiędzy domem i ogrodem, więc jak sami pewnie wiecie, życie bez profesjonalnego urządzenia do sprzątania jest nierealne. Szczególnie, że aktywnie prowadzę dwie firmy. Od 17 lat w tym temacie radzę się zawsze Hyla na usługach której nigdy się nie zawiodłam. Hyla jest genialna i niezawodna - dowody? Nigdy się nie zepsuła! Najstarszy egzemplarz mam od 17 lat! Do dzisiaj nie przeczytałam instrukcji i nie muszę! Tam wszystko jest proste! O cokolwiek poproszę z firmy, mam na zawołanie! Życzę wszystkim, no i sobie , aby takich firm i takiego sprzętu jak Hyla było jak najwięcej.

HYLA to „cud świata”, który pozwoli nam w końcu wyjść z problemów zdrowotnych. Ja i moi synowie (2 i 5 lat) cierpimy na silne alergie, dzięki temu sprzętowi usuniemy wszystkie alergeny typu roztocza kurzu domowego i ich odchody, wilgoć, grzyby i bakterie z naszego otoczenia domowego. HYLA jest bardzo ważna dla naszej rodziny. Serdecznie polecamy wszystkim przyszłym użytkownikom. Spotkanie przebiegało w bardzo miłej atmosferze.

Zakupiliśmy Hylę zarówno ze względów zdrowotnych, jak i higienicznych. Mamy dwójkę dzieci i bardzo dbamy o porządek, ale bywa trudno, jednak dzięki Hyli jest o wiele łatwiej. Jesteśmy pewni, że dokonaliśmy dobrego wyboru. Po prezentacji przekonaliśmy się, jakim błędem było „zakurzanie” naszego mieszkania. To jeszcze bardziej przekonało nas do zakupu Hyla. Polecam wszystkim!!!

Państwo Krystyna i Stefan wymienili swojego starego RAINBOWA na nowiutką HYLA a dzisiaj właśnie otrzymali certyfikat dla swojej firmy SALONU SAMOCHODOWEGO RENAULT AUTO SANOK w Jankowie Dolnym koło Gniezna

Hyla to sprzęt nowej generacji, jest lepszy od tradycyjnych odkurzaczy. Przede wszystkim czyste powietrze i dom wolny od kurzu. Beata i Andrzej z Poznania

"Jestem bardzo zadowolona z zakupu Hyli. Sprzątanie mieszkania jest przyjemne, proste i skuteczne. Czujemy się komfortowo, ponieważ oddychamy czystym powietrzem, co wpływa korzystnie na nasze zdrowie. Polecamy, bo warto mieć Hylę w domu!"

Krystyna z Poznania Pani Krystyna w ramach Oferty Specjalnej właśnie otrzymała zestaw piorący. Wspólpraca z naszymi Klientami to dla nas wielka radość i przyjemność. Dziękujemy i polecamy się na przyszłość. Hyla Poland

Pani Grażyna i Pan Maciej z Mielna wymienili swojego "reinbobowa" na nowiusieńką Hylę, jak widać na zdjęciu z pełnym zadowoleniem No cóż, technika idzie do przodu! pozdrawiamy Hyla Poland

Cała nasza rodzina jest naprawdę zadowolona. Wnuk od czasu kiedy używamy Hyla nie ma napadów duszności i kaszlu. Teraz nie zamienilibyśmy Hyli na nic innego. Super Sprawa! Polecamy z czystym sumieniem! Halina i Kazimierz Cz. Podaszewo.

Kupiliśmy Hyla dla lepszego zdrowia, dla lepszego samopoczucia. Ma bardzo dużo zalet dlatego jesteśmy zadowoleni. Polecamy zakup będą państwo bardzo zadowoleni. Marlena i Grzegorz Swarzędz

"Kupiliśmy Hylę, gdyż można w bardzo prosty sposób usuwać to co najgroźniejsze dla zdrowia tzn. kurze, odchody roztoczy, grzyby, bakterie... Kupując Hylę jednocześnie zainwestowaliśmy w zdrowie całej rodziny. Polecamy przyszłym użytkownikom!" Arkadiusz z Rodziną Gruszczyn

Państwo Janina i Krzysztof z Konina Życie z astmą to koszmar - mówi p. Janina, Hyla mi pomoże. Ważne, że nie rozpyla kurzu, to rewelacja - dodaje p. Krzysztof

"Sprzęt, który zakupiliśmy od p. Irka w trakcie pokazu sprawuje się rewelacyjnie ! Od tej chwili sprzątanie jest bardzo proste. Nie męczymy się zakurzaczem, który nie sprzątał, a tylko nas truł wyrzucając masę bakterii i roztoczy. Polecamy Hyla przyszłym użytkownikom !!! Krystyna i Marian K. Karzec gm. Krobia "

"Urządzenie HYLA z separatorem GST kupiłem niedawno. Sprzęt jest SUPER, nie wiedziałem w ogóle, że taka firma istnieje, a tu taka miła niespodzianka. Zgrabniutkie, poręczne i cicho pracuje. Miałem kiedyś Reinbowa, ale ta HYLA w porównaniu z nim to cacuszko. Polecam wszystkim szczerze, na pewno nie będziecie żałować. Janek z Kluczborka"

"Naprawdę warto , moja stara HYLA -chodzi już ponad 15 lat i jeszcze nie oddała ducha. Zdecydowałam się z mężem jednak na nową inwestycję. Długo zastanawiałam się czy NST, czy MSPL. Ostatecznie wybór padł na MSPL. Maszyna w porównaniu z poprzednim moim sprzętem to naprawdę REWELACJA. Praca silnika cichsza o połowę, nic nie huczy ani buczy. Nie trzeba czyścić żadnego separatora. Wlewasz i wylewasz wodę i tyle. Zbiornik na wodę po prostu bomba w porównania z poprzednim uciążliwym wylewaniem i wlewaniem. Tu jak wiaderko, "cyk" i po wszystkim. Jestem po prostu zachwycona ! Basia - Sochaczew"

"Daliśmy się namówić z mężem na tę inwestycję i absolutnie nie żałujemy. Sprzęt pierwsza klasa, a w porównaniu z oglądanym na prezentacji chińskim odkurzaczem , po prostu rewelacja i w wyglądzie i w jakości materiałów i w głośności nie ma porównania do tamtego bubla. Patrzcie przede wszystkim na producenta ( zajrzeć na jego stronę internetową), jakość użytych materiałów, długość gwarancji no i cena wszystko super. Odkurzacz HYLA naszym zdaniem wygrywa ze wszystkimi. Możemy tylko polecić. Jurek i Bożenka - Kielce"

"Odkurzacz Hyla w cenie i jakości odpowiadający moim wymaganiom. Ciesze się, że mogłam wybrać wersję podstawową. Potem zaś mogę dokupić pozostałe przystawki jak się okaże, że będę je potrzebować. W ten sposób mam świetny bardzo praktyczny odkurzacz za stosunkowo niewielkie pieniądze. Janina - Gdynia"

"Maszyna jest odjazdowa !!! Widzieliśmy kilka prezentacji innych firm i zajrzeliśmy do internetu, a tu HYLA. Jakość i gwarancja SUPER ! CENA bardzo sensowna, dostaliśmy jeszcze kilka fajnych prezentów. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Agnieszka i Jacek - Białystok"

"Właśnie kupiłam odkurzacz Hyla. Od razu przetestowałam kilka funkcji. Najpierw turboszczotkę elektryczną. Byłam zszokowana ilością brudu, błota, piachu jaki zobaczyłam w pojemniku na wodę. Z wierzchu pływał gruby kożuch i to wszystko wyszło z dywanów, które dzień wcześniej były odkurzane tradycyjnym odkurzaczem. Powietrze w domu od razu się odświeżyło. Następnie wypróbowałam przystawkę do prania dywanów. Ku mojemu zdziwieniu zniknęły nawet stare plamy! Jak chodzi o mycie podłóg zdecydowanie lepszy niż tradycyjny mop. Innych funkcji nie zdążyłam jeszcze przetestować, natomiast z całą pewnością mogę polecić firmę Family Life sp. z o.o. jako dystrybutora tego urządzenia. Sympatyczny, stały kontakt, duża pomoc i fachowe doradztwo. Ewa - Gdańsk"

"Urządzenie sprawuje się znakomicie. Jest proste w obsłudze Mam je od niedawna i jak na razie jestem z niego bardzo zadowolony. Polecam, kurz usuwa bardzo dokładnie. Jarosław - Barczewo"

"Kupiłam miesiąc temu Hylę  i co tu dużo mówić ? jest REWELACYJNA!!!! Zbiera piach, kocie futro bardzo dobrze i przy tym odświeża powietrze, po odkurzaniu jest efekt wilgotnego powietrza można powiedzieć jak po deszczu :) Polecam wszystkim alergikom naprawdę jest pozytywny efekt. Męża zachwyciło światło w turbo szczotce ? jakby się jeździło samochodem ;) tylko kierunkowskazów brak. Jeszcze raz polecam, Hyla jest super!! Polecam również firmę Family Life Poland sp. z o.o.zostałam obsłużona na wysokim poziomie - Barbara z Zabrza"

"Hyla Mamy go od miesiąca. Na początku mieliśmy niejakie kłopoty (ilość rurek, końcówek itp.) ze względu na liczbę funkcji, które posiada. Jednak po paru dniach nabiera się wprawy i okazuje się, iż jest niezwykle użyteczny. Zastosowano w nim też kilka praktycznych rozwiązań, których nie widziałem u konkurencji: dodatkowe uchwyty, sterowanie, sposób umocowania kółek (nie sposób go przewrócić, chyba że celowo), cichy, a w każdym razie cichszy niż konkurencja. W mojej opinii warty swej ceny. Polecam, Arek z Wrocławia."

Kolejni szczęśliwi posiadacze Hyla!!! Krzysztof i Anna O. z Rybnika nabyli urządzenie Hyla, aby zapewnić najlepsze warunki swojemu dziecku. Gratulujemy!!!